تبلیغات
دنیای کره - لی مین هو و سوزی
آنیا چینگو ها
بچه ها این خبرو خودمم نمیدونم باور کنم یا ولی مثل اینکه مین هو با سوزی رابطه داره.....خبرش جدیده مال همین دو سه روز پیشه..............اصلا یه درصدم فکرشو نمیکردم
متن خبر در ادامه مطلب
خب من اومدم یه خبر بدم که نمیدونم برای شما خوبه یا بد ولی من به شخصه زیاد ناراحت که نشدم هیچ خوشحالم شده!

خب حتما میدونید که مینهو اخیرا یه سفری به پاریس داشته!خب اینطور که معلومه همون موقع سوزی خانمم لندن تشریف داشتن و مینهو هم برای دیدن سوزی به لندن میره و همو ملاقات میکنن و تعطیلات خوبی رو پشت سر میذارن!حالا قراره دوماه با هم دوست باشن تا تصمیم بگیرن ازدواج بکنن یا نه!وااااااای خییلی جالب شده ها من که به شخصه اصلاااااااااااااااااااا فکرشم نمیکردم این دو تا با هم باشن میگم مشکوک شده بود مینهوها!ولی به جاش دهن بعضیا که الکی شایعه میساختن بسته میشه و من از این بابت خوشحالم!سوزیم خدایی خیلی خوشگله ولی خب خییلی اخلاف سنی دارن7ساال!ولی باز نسبت به بقیه دخترای زشت کره ای سره!

میخوام ببینم شایعه پراکنا دیگه چی میخوان بگن اینم متن خبر

 [★BREAKING] Miss A Suzy and Lee Minho revealed to be dating.
•••
#Suzy got on #LeeMinHo’s rental Mercedez Benz and the two headed to ‘The Shard’ where the Shangri-La hotel is.
.
Lee Min Ho and Suzy moved discretely. They avoided people’s eyes and tried to not be seen together.
.
Suzy got off the car first and after some time Lee Min Ho exited the car as well. They also attempted to disguise themselves. Suzy wore a large hoodie over her head and Lee Min Ho covered his face with a scarf.
.
Lee Min Ho drove the streets of London himself and enjoyed his dates with Suzy.
.
Dispatch witnessed them on a similar date on February 25th as well. Lee Min Ho picked up Suzy and the two drove around Namsan.
.
Lee Min Ho and Suzy had seen each other almost every day since February 23rd. When Lee Min Ho wasn’t overseas for an event, they were together.
.
And the two shared a special 3 days in

Europe. Lee Min Ho showed that he is a gentleman and did not hesitate to travel 344km to see Suzy. Suzy left on the 18th and Lee Min Ho returned to Paris where he caught a plane to Korea.
.
لی مین هو با سوزی از گروه میس آ رابطه برقرار کرده

http://www.axgig.com/images/58968126411658519952.png

 

بعد از مدت ها که از قرار گذاشتن ایدل ها خبری نبود امروز خبری داریم که خیلی سر و صدا کرده و اونم قرار گذاشتن لی مینهو و سوزی عضو Miss A هست ………… بر اساس گزارشات Dispatch این دو نزدیک به دو ماه هست که با هم رابطه دارن . این رسانه اعلام کرده که 10ام مارس لی مینهو برای فتوشوتی که داشته به پاریس رفته بود و در همان روز هم سوزی به لندن میره و بعد از چند روز مینهو پس از اتمام کارهاش در پاریس به لندن برای دیدن سوزی میره و در 15 ام مارس این دو در هتل Waldorf همدیگه رو ملاقات میکنند و سه روزی رو با هم میگذرونند ( بخش دوم خبر در راه است) حتی در سئول هم سوزی و مینهو به غیر از روزهایی که مینهو در خارج از کشور بوده تقریبا هر روز همدیگه رو میدیدندو این ملاقات ها از 25 ام فوریه شروع شده

بعد از انتشار این خبر هم کمپانی های دو طرف این خبر رو تایید کردند و گفتند : رابطه ای دو نفر از حدود 1 ماه پیش شروع شده و با توجه به شرایطشون خیلی مراقب هستند و ما از شما میخوایم که هر دو حمایت کنید

خب به احتمال زیاد به زودی به هم میزنن ولی خوشحالم که با این اتفاق شایعات مطمئنا دفن میشه

تاریخ : شنبه 8 فروردین 1394 | 11:25 ق.ظ | نویسنده : فرزانه | نظرات
.: Weblog Themes By : VioletSkin.lxb.ir :.